Compare styrelse

Styrelsen består av en ordförande samt sex ledamöter från intressentföretagen i Compare, samt tre adjungerade ledamöter, där en plats är vakant. 

Fredrik Svensson

Styrelseordförande (Redpill Linpro)

fredrik.svensson@redpill-linpro.com

Malin Fransén-Kronberg

Styrelseledamot / vice ordförande (Telia Company)

malin.fransen-kronberg@teliacompany.com

Anette Stjärnkvist Lönnberg

Styrelseledamot (Smartsmiling)

anette.lonnberg@smartsmiling.se

Tord Larsson-Steen

Styrelseledamot (Askås)

tord.larsson-steen@askas.se

Anna Forsberg

Styrelseledamot (Qliniken)

anna@qliniken.se

Sara Novak

Styrelseledamot (NWT)

sara.novak@nwt.se

Charlotte Wäreborn Schultz

Styrelseledamot (Effect Management)

charlotte.wareborn@effect.se

Anna Brunström

Adjungerad ledamot (Karlstads universitet)

anna.brunstrom@kau.se

Eleonore Åkerlund

Adjungerad ledamot (Region Värmland)

eleonore.akerlund@regionvarmland.sed.se

Besöks- och postadress

Sommargatan 101A
656 37 Karlstad

Hitta till oss

Info@compare.se

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter
till oss som jobbar på Compare

Ta kontakt

Följ oss