Kontakta oss

Magnus Bårdén

Managing Director / Process Manager DigitalWell Arena

+46 (0)70 815 56 65
magnus.barden@compare.se

Marie Rosenlind Nordensson

Communications & Support Function Manager

+46 (0)73 046 22 57
marie.rosenlind@compare.se

Liza Stefansson

Project Finance Officer

+46 (0)73 098 95 63
liza.stefansson@compare.se

Anders Milde

Communications Officer

+46 (0)73 653 62 67
anders.milde@compare.se

Nerea Garcia

(Parental Leave) Project & Event Coordinator

+46 (0)73 035 48 92
nerea.garcia@compare.se

Neshe Tuna

Innovation Manager

+46 (0)72 530 36 88
neshe.tuna@compare.se

Marie Granander

Innovation Manager

+46 (0)73 500 80 96
marie.granander@compare.se

Lina Svensberg

Innovation Manager

+46 (0)76 137 97 68
lina.svensberg@compare.se

Jonas Matthing

Innovation Manager

+46 (0)70 669 58 05
jonas.matthing@compare.se

Elin Fouganthine

(Parental Leave) Innovation Manager

+46 (0)73 328 17 36
elin.fouganthine@compare.se

Anders Solberg

Innovation Manager

+46 (0)73 529 14 62
anders.solberg@compare.se

Carolin Maule

Innovation Manager

+46 (0)73 055 57 15
carolin.maule@compare.se

Ingrid Ivars

Innovation Manager

+46 (0)76 836 68 68
ingrid.ivars@compare.se

Tetiana Siianko

Tech Entrepreneurship Manager DigitalWell Ventures

+46 (0)76 213 88 21
tetiana@digitalwellventures.com

Aline de Santa Izabel

Innovation Manager

+46 (0)76 106 26 80
aline.santaizabel@compare.se

Stefan Skoglund

Accelerator Manager & CEO DigitalWell Ventures

+46 (0)70 607 08 67
stefan@digitalwellventures.com

Emma Jakobsson

Process Manager

+46 (0)73 026 24 01
emma.jakobsson@compare.se

Tim Sterner

Communications Officer

+46 (0)70 311 77 15
tim.sterner@compare.se

Katarina Chowra

Process Manager

+46 (0)70 635 86 80
katarina.chowra@compare.se

Marcus Olsson Ramberg

Innovation Manager

+46 (0)72 222 74 15
marcus.olsson@compare.se

Besöks- och postadress

Sommargatan 101A
656 37 Karlstad

Hitta till oss

Info@compare.se

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter
till oss som jobbar på Compare

Ta kontakt

Följ oss